IMG_8879.JPG
IMG_8565.JPG
5B21965A-0C8A-4413-A9B8-9C6739D0E07D.jpeg
IMG_8493.JPG
Předělávka řas z jiného salonu...
Předělávka řas z jiného salonu...
Předělávka řas z jiného salonu
Předělávka řas z jiného salonu
Předělávka řas z jiného salonu
Předělávka řas z jiného salonu
Řasy prodlužuji metodou řasa na řasu. Objemové řasy budou v nabídce od 15.7. 2019
Pracuji se značkami BLINK LASH a EMPORIO LASHES- tyto značky nabízí produkty té nejvyšší kvality a jsou certifikovány v souladu s pravidly EU.

!!!Nemělo by Vám být jedno, co, kým a v jakých podmínkách je Vám aplikováno na oči- jde o vaše zdraví!!!

Aplikace nového setu se pohybuje většinou v rozmezí 1,5 - 3hod. (3- 4hod. u objemové prodloužení) záleží na stavu a množství Vašich řas... a doplnění pak většinou 1,5- 2,5hod, zde opravdu velmi záleží na tom, jak se o řasy staráte a za jak dlouho přijdete na doplnění... na takto delší ,,poležení,, - mám přizpůsobené kosmetické lehátko- je dostatečně široké, paměťová pěna dodává lehátku na pohodlnosti a případné zapnuté vyhřívání už je jen ,,třešinkou,, - aby čas strávený u nás byl opravdu příjemnou relaxací.

Před aplikací vždy řasy velmi důkladně očistím a odmastím a až poté aplikuji umělé řasy na Vaše přírodní řasy... na konci ještě jednotlivé řasy procházím, abych se ujistila, že jsou opravdu každá zvlášť a poté aplikuji nanosprejem mlhu, která pomáhá k vytvrzení spojů a ke snižování výskytu alergických reakcí... Dávám si vždy záležet na výběru správných délek lepených řas- aby umělé řasy zatěžovaly vlastní řasu opravdu co nejméně (žádné mega dlouhé slepené ,,smetáky,, opravdu nečekejte:) ) a na tom, aby řasy působily přirozeně, byly krásně oddělené a jen zvýraznily Vaši krásu:)... To jsou také všechno důvody, proč dobu aplikace na Vaši žádost nejsem opravdu schopna urychlit. Má práce je mou vizitkou.

!!!Před aplikací prvního setu doporučuji udělat u nás test na alergii na lepidlo!!!

Řasy a jejich trvanlivost- na trvanlivost spoje a tedy na to, jak Vám řasy drží, má vliv celá řada faktorů- z nich velkou část stylistka není schopna ovlivnit!!!
-na straně stylistky: špatné podmínky (vlhkost a teplota), špatná příprava, dlouho otevřené lepidlo- toto vše si velmi pečlivě hlídám!
-na straně klientky: domácí péče (každodenní čištění řas vhodným přípravkem je velmi důležité!!- na řasách jsou nachytané nečistoty, pot, atd., které spoj narušují), to jak se k řasám chováte (dotyk, spaní hlavou v polštáři atd.), stres, hormonální změny, nemoci (štítná žláza, atp.), užívané léky, pot, slzy, nevhodné produkty použité na oční okolí (pleťová i dekorativní kosmetika) .. a v neposlední řadě to jsou extrémní podmínky, kterým jsou řasy vystavené- např. vysoké teploty, rychlé a extrémní změny teplot, atd.
 

 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one