IMG_1868.JPG
!!!....ke kosmetickému ošetření pleti jako bonus ošetření ultrazvukovou špachtlí....!!!

Kosmetické ošetření pleti provádím včetně krku a dekoltu a pro svou práci jsem si po pečlivém zvážení vybrala značku Original Atok, neboť se již řadu let zajímáme o přírodní (bio) kosmetiku a chceme Vám nabídnout maximální, ale zároveň dostupnou kvalitu.
Při ošetření používám speciální jemné rukavice, které samozřejmě skoro nejdou cítit, a jsou zde pro Vaši i mou bezpečnost...

Kosmetika ORIGINAL ATOK, se kterou pracujeme při kosmetickém ošetření pleti a masážích je velmi kvalitní aromaterapeutická kosmetika. Jedná se o přípravky čistě přírodního charakteru nebo pouze s nezbytným minimem přídavných látek.
Samozřejmě i vhodné produkty na domácí péči Vám ráda doporučím a objednám- nemám je zde ,,skladem,, neboť tyto produkty nemají tak dlouhou trvanlivost jako chemická kosmetika a Vy je tak s jistotou budete mít úplně ,,čerstvé,,.

Kosmetické ošetření, volím dle typu pleti a časově zabere cca 2hod. Na takto delší ,,poležení,, mám přizpůsobené kosmetické lehátko- je dostatečně široké, paměťová pěna dodává lehátku na pohodlnosti a případné zapnuté vyhřívání už je jen ,,třešinkou,, - aby čas strávený u nás byl opravdu příjemnou relaxací.
                            
Pravidelné kosmetické ošetření cca 1x měsíčně pomáhá v boji proti stárnutí pleti a společně s vhodně zvolenými produkty při ošetření zlepšuje celkový stav pleti.... doma tuto salónní péčí jen tak něčím nenahradíte- výběr přípravků pro péči o Vaši pokožku, šetrné čištění pleti, ruční masáž obličeje, krku a dekoltu, mikromasáž očního okolí, 2hodinová relaxace- čas jen pro Vás- to vše pomůže k tomu správnému efektu, který se projeví nejen na vaší pleti:)... a spolu s domácí, vhodně zvolenou péčí je to cesta ke krásné pleti a skutečným výsledkům....

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one