!Váš Salónek- pravidla návštěvy u nás a důležité informace!

!Váš Salónek- pravidla návštěvy u nás a důležité informace! prosíme o respektování...:)!


•Pokud u nás absolvujete jakoukoliv službu, musíte být zdraví- respektujte tedy prosím své i naše zdraví!

•Pokud onemocníte, buďte ohleduplné ke mně a ostatním klientkám a zrušte svůj termín, prosím, v čas... Infekční onemocnění (nachlazení, opar, vyrážka, koutek, zánět spojivek atd.), ale např. i onemocnění zubů (kosmetika) je důvodem odmítnutí poskytnutí služby a naúčtování pokuty ve výši 250,- Kč za pozdní ,,zrušení,, služby (méně než 24hod předem)!

•!!!V případě zrušení termínu méně než 24hod předem!!!
... bude Vám účtována pokuta ve výši  +250,- Kč, která bude uhrazena ihned (v případě, že bylo provedení služby odmítnuto na místě např. z důvodu onemocnění) nebo bude připočtena k ceně příští absolvované služby!
Bohužel v tak krátkém časovém úseku už nemáme možnost obsadit místo jinou klientkou.

•Nosnost lehatka je 110kg!

•V případě, že jdete na řasy- mějte prosím očištěné řasy! Pokud čisté nebudou, budu nucena Vám extra čištění naúčtovat a to částkou +100,- k vybrané službě a zároveň se Vám tím ale neprodlužuje čas, který budu Vašim řasám věnovat!

•Pozdní příchod- toleruji pouze do 15 min- to provedu službu, ale čas služby je pokrácen o čas zdržení! Nad 15 min- termín propadá a platí pro něj podmínky zrušení termínu méně než 24hod předem!

•Garance na řasy 72hod- pokud by Vám začaly extrémně padat mnou udělané řasy, bez zjevné příčiny (za Vaše slzení, onemocnění, extrémní podmínky, kterým jsou řasy vystavené, atd. opravdu nemůžu)- je nutné se do 72 hod. dostavit osobně ke mně do Salónku, abych mohla řasy posoudit a domluvit se případně na 45min opravě (peníze nevracím)- a to nejpozději do 7dnů od aplikace... To stejné platí pro aplikaci Shellacu, nebo Creativ Play gel-laku!

 
•Službu uvedenou na dárkovém poukaze měníme pouze ze závažných důvodů, které by byly kontraindikací provedení služby. Po včasné domluvě, před vypršením poukazu, posouváme datum na poukaze max o 2 měsíce. Zbytek nevyčerpané částky, nebo nevyužitý poukaz nelze vyměnit za hotovost, ani za zboží (poukaz je pouze na služby).

•Víkendové termíny a termíny ve svátky jsou možné pouze po vzájemné domluvě a navíc za příplatek +200,- k Vámi vybrané službě!

•Provozovatel za jakékolv případné ztráty věcí klienta před, během, i po proceduře neručí.


S datem znovuotevření, již nebudu přijímat klasické platby v hotovosti. Veškeré služby v našem salonu lze hradit pouze platební kartou nebo bankovním převodem z Vašeho mobilního zařízení... Pokud např. účet nemáte příjem hotovosti je možný pouze předem vkladem na účet.

•Objednáním konkrétního termínu projevuje klient svůj souhlas s těmito podmínkami.
Nesouhlasí-li klient s těmito podmínkami, má možnost služeb nevyužít.
 
❗️❗️❗️Prodloužené řasy a co ovlivňuje jejich trvanlivost❗️❗️❗️

...na trvanlivost spoje a tedy na to, jak Vám řasy drží, má vliv celá řada faktorů- z nich velkou část stylistka není schopna ovlivnit!!!

-na straně stylistky:
špatné podmínky (vlhkost a teplota), špatná příprava, dlouho otevřené lepidlo- toto vše si velmi pečlivě hlídám!

-na straně klientky:
-domácí péče (každodenní čištění řas vhodným přípravkem je velmi důležité!!- na řasách jsou nachytané nečistoty, pot, atd., které spoj narušují.. a zároveň pokud se na řasách tyto nečistoty hromadí, hrozí riziko vzniku alergie nebo výskytu nebezpečného Demodexe na Vašich řasách)
-to jak se k řasám chováte (dotyk, spaní hlavou v polštáři atd.)
-stres
-hormonální změny, nemoci (štítná žláza, atp.)a užívané léky
-pot a slzy
-nevhodné produkty použité na oční okolí (pleťová i dekorativní kosmetika- linky, řasenka na spodní řasy)...pokud navíc používáte tyto produkty, např. linku, nebo řasenku na spodní řasy a
přijdete neodlíčená- já musím řasy odlíčit těsně před aplikací řas, snižuje se tím přilnavost, tzn. řasy Vám nemusí dobře držet!!!
-vše se ještě více zhoršuje v letním období- řasy se ještě více potí a mastí, také se na ně chytají více nečistoty...navíc, veškerá kosmetika vč. opalovací a dekorativní (makeup, linky, řasenka ze spodních řas) se roztéká a dostává do řasových spojů...
-a v neposlední řadě to jsou extrémní podmínky, kterým jsou řasy vystavené- např. vysoké teploty, rychlé a extrémní změny teplot, atd.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one